قوانین درج آگهی فروش سیم کارت :

 جهت درج آگهی فروش هر سیم کارت ، کاربر باید دست کم 18 سال تمام سن داشته باشد و قانونا مالک سیم کارت آگهی شده بوده و یا مستند به اسناد معتبر قانونی مثل وکالتنامه محضری در خصوص فروش آن سیم کارت ، از مالک ، مجوز لازم را داشته باشد ؛ در غیر این صورت مطابق با قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران عمل کاربر تخلف محسوب گردیده و در صورت اطلاع سایت و یا شکایت ذینفع ، علاوه بر انسداد حساب کاربری و تعلیق کلیه فعالیتها و آگهی های کاربر ، کلیه اطلاعات حساب کاربری نامبرده از جمله IP ، به مراجع انتظامی و قضایی ذیصلاح تحویل داده خواهد شد و تا زمان حصول نتیجه ، پیگردهای قانونی لازم به انجام خواهد رسید.


 هر کاربر موظف است حداکثر 24 ساعت پس از فروش سیم کارت و نقل و انتقال قانونی سند سیم کارت درج شده ، آن را از سایت حذف نماید ، بدیهی است در صورت عدم اقدام بموقع و شکایت مالک جدید ، مشمول قواعد و قوانین مذکور در بند فوق شده و مطابق همان شرایط با متخلف عمل خواهد شد.


 هر کاربر علاوه بر لزوم اطلاع از قوانین کلی حاکم بر شرایط خرید و فروش سیم کارت ( از جمله شرایط نقل و انتقال سند ، پرداخت وجه و ... ) موظف به مطالعه کامل تمام قوانین و مقررات ، توضیحات ، توصیه ها و.... مندرج در بخشهای مختلف سایت است؛ لازم به ذکر است نداشتن اطلاعات کافی در زمینه های قانونی و همچنین مقررات سایت که ناشی از عدم مطالعه موارد ذکر شده باشد، رافع مسئولیتهای کاربر نخواهد بود.


 کاربران موظفند اطلاعات مندرج در جزئیات آگهی های خود را به درستی انتخاب و درج نمایند بعنوان مثال در صورتی که نوع سیم کارت آنان دائمی است حتما آن را بعنوان شماره دائمی ثبت نمایند و بالعکس . همچنین برای انتخاب نوع یا انواع رند نیز موظفند مطابق تعاریف و مثالهای مندرج در راهنمای سایت عمل نموده و در صورتی که بدون در نظر گرفتن تعاریف ، قوانین و ... اقدام به انتخاب و درج اطلاعات ناقص و غیر واقعی نمایند ، وب سایت رندباما  مختار است نسبت به حذف آگهی ها و انسداد حساب کاربری آنان بدون اطلاع قبلی اقدام نماید.


 کلیه کاربران موظف به رعایت اصول ایمنی فعالیت اینترنتی از جمله حفظ نام کاربری و رمز عبور بصورت محرمانه بوده و مسئولیت هر گونه سهل انگاری در این خصوص یا در اختیار غیر قرار دادن مشخصات فوق الذکر بعهده خود کاربران است.

 

قوانین مربوط به خرید و فروش :

 از آنجا که وب سایت رندباما هیچ گونه انتفاع و دخالتی در تعامل خریدار و فروشنده در محیط سایت ندارد و فقط فضایی جهت تبلیغ و درج آگهی فروش در اختیار کاربران خود قرار می دهد ؛ هیچ گونه مسئولیتی نیز در خصوص نحوه تعامل و انجام امور مربوط به خرید و فروش خریدار و فروشنده ( اعم از مراودات مالی ، نقل و انتقال سند و .... ) نداشته و از همه کاربران تقاضا دارد نسبت به انجام امور مالی و حقوقی مرتبط با خرید و فروش ، دقت لازم را بعمل آورند .


 امکان هر نوع بازنگری ، اصلاح و یا تغییر کلی و جزئی در قوانین و مقررات سایت وجود داشته و در صورت تحقق چنین شرایطی نسخه نهایی در همین بخش در معرض دید کاربران قرار خواهد گرفت و بدیهی است از همان زمان نسبت به همه کاربران نافذ و موثر خواهد بود.


 در خصوص شرایط فورس ماژور و مصادیق آن مانند قطعی اینترنت ، سیل ، زلزله و .... وب سایت طابع تعیین مصادیق و قوانین موضوعه کشور جمهوری اسلامی ایران است.