رند با ما

جامعترین اپلیکیشن در زمینه خرید و‌فروش سیمکارت اپلیکیشن رند با ما را نصب کنید، به دوستان خود معرفی کنید و جایزه ببرید

قوانين اپليکيشن

کاربر گرامي؛ از اينکه اپليکيشن رندباما (rondbama)  را براي خريد سيمکارت يا ساير کالاها و خدمات مورد نيازتان انتخاب کرده‌ايد، بسيار خرسنديم.

مديريت اپليکيشن فروشگاهي رندباما تمام تلاش خود را به کار خواهد بست تا با ارائه خدمات مشتري پسند ، تجربه‌اي متفاوت و مطلوب از يک خريد اينترنتي را براي شما رقم بزند .

در راستاي ايجاد شفافيت در خصوص تعهدات متقابل فروشگاه رندباما و کاربران گرامي ، مجموعه‌اي از قوانين تدوين شده است ، که در ادامه به آگاهي شما مي‌رسد. خواهشمند است، اين قوانين را مطالعه و سپس با آسودگي خيال نسبت به بهره‌مندي از خدمات ما اقدام نماييد.
قوانين عمومي

تمامي اصول اساسي حاکم بر فعاليت مجموعه رندباما منطبق با قوانين جمهوري اسلامي ايران ، قانون تجارت الکترونيک و قانون حمايت از حقوق مصرف‌کنند‌گان است و هر دو طرف (فروشگاه رندباما و مشتريان) ملزم به رعايت قوانين ومقررات مي باشند.

همچنين در صورتي که در قوانين مندرج، رويه‏‌ها و سرويس‏‌هاي فروشگاه رندباما تغييراتي در آينده ايجاد شود، در همين صفحه منتشر و بروزرساني مي شود .

کاربران گرامي با تاييد و پذيرفتن قوانين و مقررات ، تعهد خود را نسبت به اطلاع کامل و رعايت آنها اعلام ميدارند.
تعريف کاربر يا مشتري

مشتري يا کاربر به شخصي گفته مي‌شود که با درج اطلاعات کاربري خود در صفحه ثبت نام ، به نصب اپليکيشن، خريد از آن يا پيگيري و رصد محصولات و مطالب فروشگاه رندباما اقدام نمايد.
ارتباطات الکترونيکي

شماره همراه و نام و نام خانوادگي که کاربر در پروفايل خود ثبت مي‌کند، تنها مشخصات رسمي و مورد تاييد کاربر است و ارتباطات بين مجموعه رندباما و کاربر از طريق آنها صورت مي‌گيرد.

درموقع ثبت نام کد ثبت نام از طريق سرشماره هاي مخابراتي مخصوص که حاوي آدرس سايت rondbama.ir بوده براي شما ارسال ميشود.

در حال حاضر جهت اطلاع رساني رويدادها ، خدمات و سرويس‌هاي ويژه ، فروشگاه رندباما براي اعضاي خود فقط از طريق پيام داخل برنامه اي و بصورت عمومي پيام ارسال مينمايد. توجه داشته باشيد در صورت دريافت پيام از منابع ديگر تحت عنوان فروشگاه رندباما يا (rondbama) حتما از طريق راه هاي ارتباطي اين مورد را به ما اطلاع دهيد.
حريم شخصي مجموعه رندباما

تمامي اطلاعاتي که از طريق وب سايت ، اپليکيشن و فضاي مجازي در دسترس کاربران و مشتريان قرار ميگيرد ( تصاوير ، ويديو ها و کليه محتواي توليد شده ) در انحصار مجموعه رندباما بوده و کپي برداري و سوء استفاده يا استفاده بدون اجازه از آنها حق پيگيرد قانوني را براي فروشگاه رندباما محفوظ مي دارد.

علاوه بر اين ، علائم تجاري ثبت شده ، منحصر به فروشگاه رندباما است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاري پيگرد قانوني دارد.

به منظور ارائه خدمات بهتر ، از کاربران خواهشمند است که اطلاعات و رمز عبور حساب کاربري خود را در اختيار ديگران قرار ندهند .
مقررات و شرايط استرداد وجه